O kancelarii

Od 2006 roku moja kancelaria zajmuje się tylko i wyłącznie prawem karnym na terenie całych Niemiec. Sekretariat prowadzi od 2002 moja żona, która jest nie tylko drugim filarem kancelarii ale też od 2005 zaprzysiężonym przez sąd krajowy w Hannoverze i praktykującym od 16 lat tłumaczem polsko-niemieckim, zarówno dla licznych urzędów, sądów, policji, urzędu celnego jak i klientów prywatnych.

https://www.tlumacz-przysiegly-niemieckiego.eu/

Współpracujemy z wybranymi, zaufanymi i polskojęzycznymi karnistami w całych Niemczech, jeśli wymaga tego obsługa kompleksowa klienta, np. gdy zaufany karnista musi przejąć obronę innych osób aresztowanych wraz z naszym klientem. W ten sposób zapewniamy pełną kontrolę nad postępowaniem karnym prowadzonym przeciwko kilku osobom, zaufaną wymianę informacji i uzgodnienie wspólnej linii obrony.
Spotkania z klientem odbywają się zazwyczaj w kancelarii ale gdy klient nie może wjechać na teren Niemiec, spotykam się z nim bez problemu po stronie polskiej w Słubicach.

Informacje dotyczące obowiązujących mnie przepisów zawodowych, NIP, nadzoru przez izbę adwokacką, o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych na tej stronie oraz w ramach prowadzenia sprawy i Państwa praw z tego wynikających znajdziecie Państwo na mojej głównej stronie pod zakładką „Kontakt” oraz „Datenschutz”:

https://rechtsanwaltkuczynski.com

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Plików Cookies    ×